No title

mojtip.com » Linkovi i arhiva » Razni linkovi » Kladionicarski sajtovi i forumi » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (8): « previous 1 2 3 [4] 5 6 7 next » ... last » Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Kladionicarski sajtovi i forumi 69 Votes - Average Rating: 4.2569 Votes - Average Rating: 4.25
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Dacha
unregistered
Sajt Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Rezultati uzivo, statistike - vrlo dobar sajt

Sportpress

Sledeci sajt ima samo ove vodece lige i najvise pomaze (ukoliko je to nekom potrebno) stanje na tabeli posle svakog kola. Kome to treba, ovo je pravi sajt za njega.zuzwinker

Goobix:Soccer
19.07.2009 23:42
DEKI99 DEKI99 is a male
junior Tipster

Registration Date: 09.04.2008
Omiljeni klub: PARTIZAN

Rating: 
3 Vote(s) - Average Rating: 4.00

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

E ljudi zaista me zanima da li neko zna sajt sa rasporedom utakmica, naprimer zanima me u kom kolu i kog datuma igraju Leverkusen i Hamburger ? Unapred hvala

22.08.2009 18:32 DEKI99 is offline Send an Email to DEKI99 Search for Posts by DEKI99 Add DEKI99 to your Buddy List
bernar bernar is a male
Tipster senior

images/avatars/avatar-2075.gif

Registration Date: 28.04.2008
Omiljeni klub: Crvena Zvezda

Rating: 
12 Vote(s) - Average Rating: 8.33

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Preko betexplorer- a probaj... Na glavnoj stranici, klikni na ligu koja te zanima i tu potrazi opciju Fixtures... U ovom slucaju, Leverkusen i Hamburger igraju 17. oktobra u 9. kolu...
22.08.2009 19:03 bernar is offline Send an Email to bernar Homepage of bernar Search for Posts by bernar Add bernar to your Buddy List
DEKI99 DEKI99 is a male
junior Tipster

Registration Date: 09.04.2008
Omiljeni klub: PARTIZAN

Rating: 
3 Vote(s) - Average Rating: 4.00

Hvala, bas to mi je trebalo !

22.08.2009 20:30 DEKI99 is offline Send an Email to DEKI99 Search for Posts by DEKI99 Add DEKI99 to your Buddy List
Dekalinda Dekalinda is a male
novi Tipster

Registration Date: 25.08.2009
Omiljeni klub: Mancester United

Rating: 
2 Vote(s) - Average Rating: 4.00

quote:
Originally posted by bernar
quote:
Originally posted by mmmmmika
POZDRAV ZA MOJ TIP.COM
MORAM DA PODELIM SA VAMA IZUZETAN SAJT KOJI UMNOGOME POMAZE NAMA KLADIONICARIMA.OD SKORA SAM I JA REGISTROVAN CLAN.
LEPO KAZU INTERNET JE CUDO.NASAO SAM SAJT GDE IMAJU POLUVREME-KRAJ
2-1 1-2 OD 1990 GOD. LJUDI MOJI DOSLE SU CAK 5 PREOKRETA ZA JEDAN VIKEND.JA BUDALA , UMESTO DA STAVIM SINGLOVE NA NJIH, JA NEMAM VREMENA OD PECANJA. PREPORUCUJEM SVIMA KOJIMA JE KLADIONICA UZELA MNOGO PARA KAO I MENI. www.archivesoccer.com
veliki pozdrav

Ima li neko licno iskustvo sa ovim sajtom, jer zaista planiram da se prijavim ?

Vojana sorry ako je spam, morao sam...
28.09.2009 20:14 Dekalinda is offline Send an Email to Dekalinda Search for Posts by Dekalinda Add Dekalinda to your Buddy List
batterydoc batterydoc is a male
Tipster senior

images/avatars/avatar-1995.gif

Registration Date: 20.02.2009
Omiljeni klub: Partizan

Rating: 
5 Vote(s) - Average Rating: 6.40

SCNET
01.10.2009 23:58 batterydoc is offline Send an Email to batterydoc Homepage of batterydoc Search for Posts by batterydoc Add batterydoc to your Buddy List
Dekalinda Dekalinda is a male
novi Tipster

Registration Date: 25.08.2009
Omiljeni klub: Mancester United

Rating: 
2 Vote(s) - Average Rating: 4.00

Hvala, pomogao si Strahl
02.10.2009 11:31 Dekalinda is offline Send an Email to Dekalinda Search for Posts by Dekalinda Add Dekalinda to your Buddy List
Dudorules
novi Tipster

Registration Date: 21.08.2006

Rate Member

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Dudorules: 02.01.2010 13:46.

02.01.2010 13:46 Dudorules is offline Send an Email to Dudorules Search for Posts by Dudorules Add Dudorules to your Buddy List
vojana vojana is a male
ADMIN: Vi ste mi vazniji od dobitnog tiketa!

images/avatars/avatar-2108.gif

Registration Date: 10.08.2006

Rating: 
47 Vote(s) - Average Rating: 7.21

Napisite analizu, svoje misljenje ili bar neku informaciju i ako Vam je ukljucena opcija sa obavestavanjem, za svaki novi post ce te biti informisati putem maila. Tako ce te uvek znati i imati najnovije informacije iz teme koja Vas zanima.
02.01.2010 14:13 vojana is offline Send an Email to vojana Search for Posts by vojana Add vojana to your Buddy List
Dudorules
novi Tipster

Registration Date: 21.08.2006

Rate Member

02.01.2010 14:34 Dudorules is offline Send an Email to Dudorules Search for Posts by Dudorules Add Dudorules to your Buddy List
Pages (8): « previous 1 2 3 [4] 5 6 7 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Rate Thread: 

very bad very bad 

1

2

3

4

5

6

7

8